Canal+ Sport Online – wystartował 1 grudnia 1998 roku, jest to jeden z ośmiu dostępnych w Polsce kanałów wchodzących w skład francuskiej grupy telewizyjnej Canal Plus. Kanał dostępny jest głównie dzięki cyfrowej platformie satelitarnej nc+ oraz w niektórych wybranych sieciach telewizji kablowej. Canal+ Sport jest sportowym kanałem premium , który jest dodatkowo płatny po wykupieni opcji CANAL+.  Początek rozwoju stacji miał niewiele wspólnego ze sportem, bowiem w 2001 roku w ramówce wówczas Canalu+ Niebieskiego odbywała się transmisja 24h najpopularniejszego reality show Big Brother. Po zakończeniu programu w ramówce znalazły się filmy fabularne i seriale, programy dokumentalne oraz transmisje sportowe. Z czasem w ofercie programowej pojawiły się głównie transmisje z najważniejszych wydarzeń sportowych także filmy dokumentalne na temat sportu oraz magazyny. 11 marca 2004 roku kanał Canal+ Niebieski zmienił nazwę, która obowiązuje do dnia dzisiejszego Canal+ Sport Stream na żywo. Dostępny jest również program Canal+ Sport HD, który jest retransmisją w czasie rzeczywistym głównego kanału Canal+ Sport w jakości Full HD. Format nadawania kanału obecnie to 16/9. Stacja posiada wiele praw do transmisji piłkarskich w szczególności Liga Mistrzów UEFA, Liga Europy UEFA, Superpuchar Hiszpanii, Ekstraklasa czy Premier League.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Transmisje sportowe na Canał plus sport online za darmo!

Każdy miłośnik sportowych emocji uwielbia oglądać transmisje sportowe na żywo, taką możliwość mamy dzięki stacji Canał Plus Sport. Najważniejsze sportowe wydarzenia, piłka nożna, żużel czy skoki. Niestety kanał Canał plus sport online nie jest dostępny za darmo w internecie, aby oglądać bez przeszkód należy wykupić pakiet telewizyjny Canal+. W internecie jednak znajdziemy kilka darmowych streamów na żywo, jednak są wątpliwej jakości oraz często zacinają podczas oglądania. weeb.tv w swojej ofercie nie posiada canał plus sport, nie znajdziemy go również w ofercie WP pilot.

Gdzie oglądać Canał Plus Sport na żywo przez internet?

Meczyki.pl od pewnego czasu nie udostępnia już darmowych linków prowadzących do stron, które udostępniają Canal+ Sport za darmo na żywo. Jedyną alternatywą jest strona tele-wizja, która posiada canal plus sport oraz canal plus sport 2 online bez limitu i dodatkowych opłat. Często kilka darmowych streamów dla zachowania pewności i stabilności streamu, więc jeśli jedna transmisja nie działa, przełącz się na zapasowe źródło i oglądaj transmisje z meczu na żywo.