Comedy Central Online – to bardzo popularny kanał telewizyjny o tematyce komediowej. W Polsce zadebiutował 19 października 2006 roku, a właścicielem stacji jest spółka MTV Networks. W ramówce stacji comedy central nie brakuje seriali komediowych, fabularnych czy animowanych. Najpopularniejsze seriale to przede wszystkich Dwóch i pół, Przyjaciele, Jak poznałem waszą matkę, Teoria wielkiego podrywu czy Zwariowany świat Malcolma. Z animowanych produkcji warto wspomnieć o Blok Ekipa, Włatcy Much, Pingwiny z Madagaskaru czy Miasteczko South Park. Na antenie stacji nie brakuje także polskich filmów i seriali komediowych.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Comedy Central stream pl na żywo

Kto z nas nie lubi komedii? Stand upu, kabaretów czy seriali, które bawią do łez? Comedy Central to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają oglądać lekkie produkcje z poczuciem humoru. Wiele autorskich produkcji Comedy Central dostępnych jest za darmo w internecie. Aby mieć dostęp do stacji Comedy Central musimy posiadać kablówkę np. Cyfrowego Polsatu.

Comedy Central Online - seriale i programy bez limitu

Program Comedy Central to przede wszystkim seriale, popularne w ostatnim w czasie Friends, Jak poznałem waszą matkę, Teoria wielkiego podrywu oraz Dwóch i pół. W internecie mamy możliwość oglądania darmowego streamu na stronie tele-wizja oraz internetowa ws. Transmisja na żywo Comedy Central spotykana jest także w serwisie weeb tv. W lepszej jakości HD stacja dostępna jest w serwisie IPLA TV, tam jednak stały dostęp do Comedy Central kosztować nas będzie 20.00 PLN.