Discovery Channel online na żywo jest to kanał edukacyjny założony w Stanach Zjednoczonych w 1985 roku. Aktualnie dostępny jest w 145 krajach na świecie. W Polsce kanał zaczął emisję w roku 1995. 17 stycznia 2013 nadawca kanału oficjalnie poinformował o wprowadzeniu kanału Discovery Channel HD. Stacja emituje przez 24 godziny dziennie filmy i programy popularnonaukowe, historyczne i przyrodnicze. Wyspecjalizowane programy znajdą publiczność u mężczyzn jak i kobiet. Jednymi z ciekawych programów są „Wojny magazynowe”, „Walka o bagaż” czy „Garaż rzeczy znalezionych”, które przestawiają zgrane ekipy wykupujące stare przestrzenie i przedmioty aby znaleźć w nich skarb. Dla pasjonatów motoryzacji kanał ma do zaoferowania ciekawe programy. „Auto- reaktywacja”, „Fani czterech kółek” – prowadzący  kupują, remontują i sprzedają samochody z zyskiem. Przedstawiają wszystkie szczegóły tych remontów i transakcji. Coś polskiego? „Jazdy Karolaka” – znany aktor sprawdza wszelkiego rodzaju maszyny jeżdżące. Dla osób planujących wielkie podróże, survival lub po prostu są zainteresowani tą  tematyką odnajdą się w programach takich jak: „Szkoła Przetrwania” – podróżnik i były żołnierz sił specjalnych prezentuje jak przetrwać w trudnych lub ekstremalnych warunkach.Alaska jest jeszcze nieznanym terenem dla większości Europejczyków dlatego łatwo zobaczyć jak wygląda tam życie dzięki programom takim jak „Alaska 40%”, „Klan z Alaski”, „Ekstremalna Alaska” i wiele innych. Discovery Channel online emituje programy technologiczne: „Jak to jest zrobione?”- który pokazuje produkcje przedmiotów, których używa się na co dzień, „Jak działają maszyny” oraz „Racing Extinction- Ginący świat”.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Discovery Channel na żywo

Discovery Channel dostępny jest w internecie na żywo. Aby oglądać za darmo discovery channel polska wystarczy znaleźć na stronie z darmową telewizją online działający stream. Przykładem może być strona tele-wizja na której obejrzymy wiele retransmisji kanałów naukowych, także wszystkie z pakietu Discovery Channel czyli Science, ID, Turbo Extra czy Historia.

Oglądaj Discovery online stream bez limitu

Darmowy streamy nie posiadają tak zwanych limitów czasowych czyli możemy oglądać swój ulubiony kanał telewizyjny tak długo jak tylko mamy ochotę. To świetna alternatywa dla płatnej telewizji online.