Eleven Online – to kolejny kanał sportowy premium, który w całości poświęcony jest transmisjom meczy piłki nożnej z najwyższego poziomu. Stacja zadebiutowała w Polsce w 2015 roku, a właścicielem jest spółka Eleven Sports Network, w której skład wchodzą kanały Eleven HD, Eleven Sports HD oraz Eleven Extra HD. Stacja jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich fanów piłkarskich emocji, transmisje sportowe na żywo z najważniejszych czołowych lig europejskich między innymi; włoskiej Serie A, hiszpańskiej LaLiga, francuskiej Ligue 1 czy Pucharu Ligi to właśnie w tych ligach grają największe gwiazdy i najlepsze kluby. Wszystkie transmisje na żywo poprzedzone są szczegółowymi serwisami informacyjnymi i kompletnymi analizami ekspertów.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Eleven sports 1 online za darmo

Kolejny bardzo popularny kanał z relacjami sportowymi live. Stacja Eleven Sports HD podbija serca miłośników F1, meczy czy żużlu. Transmisje i retransmisje wydarzeń na żywo w jakości HD. Klienci PLAY mają możliwość oglądanie przez internet 3 miesiące całkowicie za darmo. Dla pozostałych internautów mamy dobrą wiadomość stream online znajdziemy także w serwisie IPLA TV oraz WP Pilot. Bezpłatna telewizja online wp pilot umożliwia dostęp do wszystkich kanałów Eleven Sports Online HD, koszt miesięcznego dostępu to 14.90 zł w pakiecie otrzymuje na żywo transmisje kanałów ELEVEN SPORTS 1, 2, 3 oraz dodatkowego kanału ELEVEN SPORTS 4. Bez reklam oraz z możliwością oglądania będąc zagranicą.

ELEVEN SPORTS stream na żywo

Tele-wizja oraz weeb tv także retransmitują na żywo stację Eleven sports 1, jednak nie pobiera za to żadnych opłat oraz nie wymaga rejestracji czy pobierania wtyczek. Oglądać za darmo możemy na każdym urządzeniu laptopie, tablecie czy telefonie. Już nigdy nie przegapimy transmisji na żywo z takich wydarzeń sportowych, jak m.in. niemiecka Bundesliga, hiszpańska LaLiga Santander czy Włoska Serie A.