Extreme Sports Online – to kanał prezentujący najciekawsze wydarzenia ze sportów ekstremalnych, najnowsze informacje i reportaże ze świata sportowego oraz wywiady i programy publicystyczne. Kibice skateboardingu, snowboardu, BMX, MTB, wakeboardingu, surfingu, windsurfingu, motocrossu i wrestlingu, mają możliwość obejrzenia wybranych transmisji tematycznych. Fani sportów walki znajdą na antenie wiele transmisji dla siebie. Stacja pokazuje również walki bokserskie i kick-bokserskie.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Extreme sports channel - gdzie oglądać na żywo w internecie?

Extreme Sports Channel to idealna stacja dla wszystkich miłośników sportów walki. To właśnie Extreme Sports Channel Online transmituje na żywo pojedynki i gale UFC czy WWE. Na oficjalnej stronie stacji nie znajdziemy jednak relacji live, jedynym sposobem jest odszukanie w internecie darmowego streamu. Jeżeli jednak zależy nam na dobrej jakości IPLA TV posiada w swoim pakiecie dostęp do Extreme Sports Channel Online - oglądanie na 30 dni kosztuje 20 zł. Mamy gwarancje, że stream będzie zawsze działał, bez zacięć w dobrej jakości.

Extreme Channel stream online bez limitu

Transmisje sportowe dostępne są za darmo w internecie. Jakiś czas temu serwis telewizjada streamował ten kanał bez limitów i rejestracji, strona niestety nie jest dostępna już od kilku miesięcy. Na stronie weeb tv oraz tele-wizja znajdziemy darmowe transmisje kanałów sportowych między innymi Extreme Sports Channel. Transmitowane są najważniejsze wydarzenia UFC czy WWE, wszystko dostępne za darmo i bez limitu.