FOX Online – kanał telewizyjny, emitujący głównie seriale produkcji amerykańskiej. Seriale autorskie oraz innych wytwórni z Hollywood. FOX Polska lub inaczej FOX HD zadebiutował 6 listopada 2010 roku, kanał pojawił się w dwóch wersjach SDTV i HDTV. Na początku rozwoju FOX HD Online stacja była dostępna dzięki platformie Cyfrowy Polsat oraz telewizji nowej generacji N. Obecnie jest dostępny u wielu operatorach między innymi NC+, Toya, Inea, UPC, Vectra czy Netia. Siostrzanym kanałem FOX jest FOX Comedy Online a właścicielem obydwu kanałow jest Fox International Channels. Dla użytkowników smartphonów z systemem iOS oraz Android stacja FOX udostępniła aplikacje FOX PLAY, która daje możliwość oglądania programów bez dodatkowych opłat i limitów. Stacja w styczniu 2016 roku odnotowała największą oglądalność za sprawą reaktywacji już kultowego serialu Z Archiwum X, stacja kilkukrotnie pobijała w tym czasie swój wynik oglądalności. Kolejnym hitem stacji jest serial The Walking Dead inaczej Żywe Trupy, który doczekał się już 7 sezonu. The Walking Dead opowiada o losach grupki osób szukających bezpiecznego miejsca oraz przetrwania w świecie opanowanym przez zombie.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


FOX TV Polska - seriale online

Z archiwum X – reaktywacja serialu z lat 90′, losy nietypowej pary agentów FBI, Fox Mulder (David Duchovny) i Dana Scully (Gillian Anderson) badających istnienie istot pozaziemskich i innych niewytłumaczalnych zjawisk paranormalnych. The Walking Dead – tematem przewodnim serialu są relacje oraz chęć przetrwania grup osób w świecie opanowanym przez zombie. Serial w postapokaliptycznym klimatem. Zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla każdego fana gatunku. Dr House – chyba nikomu nie trzeba przedstawiać Dr.Gregory’ego House’a (Hugh Laurie) szalonego i ekscentrycznego lekarza, który w swoich fachu jest genialny. W raz z ze swoim zespołem lekarzy w każdym odcinku próbują zdiagnozować i wyleczyć pacjentów z rozmaitych chorób. Imperium – znakomity serial opowiadający o życiu rodzinnym oraz zawodowym znanego Luciousa Lyona, który jest właścicielem i założycielem wytwórni muzycznej Empire Enterprises. Grey’s Anatomy: Chirurdzy, Zabójcze umysły, Kości, American Horror Story czy dopiero rozpoczynający pierwszy sezon Punkt Zapalny, którego premiera już 10 lipca na FOX HD.

Oglądaj stream FOX TV na żywo

Dla wszystkich miłośnik seriali, mamy dobrą wiadomość stację FOX TV Polska możemy oglądać w internecie. Dostępna jest na stronie wizja. tv oraz tele-wizja. Transmisja odbywa się na żywo i bez limitu, warunkiem jest wykupienie konta premium i rejestracji w przypadku serwisu wizja. Tele-wizja działa całkowicie za darmo bez konieczności rejestracji czy logowania.