HGTV Polska online to nowy lifestylowy kanał stworzony przez TVN. Stacja zadebiutowała na początku 2017 roku.  Kanał poświęcony jest głównie o pomysłach na gruntowny remont, metamorfozy domów, balkonów oraz poradach ekspertów, twarzą stacji jest Dorota Szelągowska. Kanał dostępny jest w takich krajach jak: USA, Kanada, Australia, Malezja, Nowa Zelandia, Indonezja i jako jedyne państwo w Europie – Polska. HGTV online prezentuje programy zagraniczne jak i polskie. Do najbardziej znanych polskich audycji należy program  „Domowe rewolucje”. Prowadząca- Dorota Szelągowska jest projektantką wnętrz, znana z kanału TVN Style. W tym programie wraz z ekipą przeprowadza gruntowne remonty mieszkań, aby dać ludziom szansę na lepsze warunki życia.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


HGTV Polska - gdzie oglądać za darmo przez internet?

HGTV Polska Home & Garden to świetna alternatywa dla kanałów TVN Style oraz Polsat Cafe. Czy istnieje możliwość obejrzenia HGTV polska w internecie? Kanał jest ciężko dostępny, nie znajdziemy go w żadnym pakiecie na WP Pilot. Także na weeb tv kanał HGTV jest niedostępny. Jedyny działający stream na żywo znajduje się na stronie wizja.tv, aby oglądać bez limitu należy zarejestrować konto i wykupić konto premium. To jedyny sposób na oglądanie streamu HGTV Polska Online.

HGTV Polska Stream Online

W sieci każdego dnia znajdziemy więcej transmisji na żywo i darmowych streamów, także stacji HGTV Polska. To uwielbiany przez kobiety kanał lifestyle z popularnymi programami. W programie HGTV każdego dnia znajdziemy Domowe rewoucje z Dorotą Szelągowską w roli prowadzącej.