National Geographic Channel Online Stream – kanał należący do National Geographic Society nadawanie rozpoczął w 1997 roku. Na antenie stacja nadaje programy naukowe i przyrodnicze w skład których należą między innymi: Uliczne eksperymenty, Czysta nauka, Katastrofa w przestworzach, Odkrywcy, Zwariowana Nauka, Niebezpieczne spotkania, Rzeki i życie, Sensacje XX wieku.  Dystrybucją zajmuję się głównie Fox International Channels. Pierwsza emisja nastąpiła we wrześniu 1997 roku w Australii i Europie.  Dziś kanał jest dostępny dla ponad 143 krajów, jest oglądany w ponad 160 milionach domów i w 25 językach.W dalszym etapach rozwoju weszła w życie wersja HD stacji, a mianowicie od 1 lutego 2011 roku ramówka National Geographic Channel i National Geographic Channel HD została w 100% ujednolicona. Wcześniej oba kanały pokazywały dwie różne ramówki, gdzie najnowsze programy emitowane były w  jakości SD. Zmiany te  spowodowane były  tworzenia nowych produkcji przez National Geographic na żywo w dużo lepszej i większej rozdzielczości w jakości HD.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


National Geographic Channel online po polsku za darmo

Stacja telewizyjna z programami naukowi to idealne rozwiązanie na spędzenie wolnego czasu. National Geographic Channel to przede wszystkim znakomite propozycje naukowe dla dorosłych widzów, ale także dla dzieci. Każdy miłośnik programów naukowych znajdzie coś dla siebie. W sieci istnieje wiele sposób na oglądanie darmowej telewizji online.

National Geographic na żywo

Transmisja na żywo umożliwia oglądanie w czasie rzeczywistym telewizji online. Wiele stacji tv posiada swój oficjalny stream w internecie, przykładem może być FOKUS TV. National Geographic Channel dostępny jest dzięki kablówce i płatnemu pakietowi telewizji. W internecie obejrzymy na żywo na IPLA TV, tele-wizja czy wizja.tv