Polsat Cafe Online – kanał należący do Telewizji Polsat nadawanie rozpoczął w 2008 roku. Stacja emituje programy polskie i zagraniczne kierowane do żeńskiej części widzów w skład których wchodzą między innymi: Baby Room, Na zdrowie, Metamorfozy Fashion Cafe, Wpadki gwiazd, Nieznośne nastolatki, W obiektywie Justyny Steczkowskiej, Niebezpieczne Kobiety, Cafe w Formie, Gwiazdy bez cenzury, Gwiazdy na dywaniku, Sexy Mama, Dynastia Tudorów, Pamiętnik dziewicy, Afera naszyjnikowa, Wojna i pokój.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Polsat Cafe Stream - transmisja na żywo

Ciekawe talk- show prezentowane na kanale to między innymi: „Demakijaż” prowadzony przez Krzysztofa Ibisza. Program przedstawia 12 bardzo znanych kobiet w polskim showbiznesie. Opowiadają one historię swojego życia, największe tajemnice, przemyślenia, radości i smutki. „Gwiazdy na dywaniku” – prowadzący, czyli Joanna Horodyńska i Tomasz Jacyków, wyłapują te udane i te mniej udane stylizacje gwiazd na czerwonym dywanie. Kolejny program to „Aleja sław” – pokazuje najciekawsze wpadki modowe, kłótnie, głośnie rozstania i romanse. „Zoom na miasto”, w którym prowadząca przedstawia największe gale, pokazy i wyjątkowe koncerty oraz rozmawia z gwiazdami i pyta je o zdanie. Polskie reality show to jeszcze „Gry małżeńskie”, gdzie singielka spotyka się po kolei z trzema mężczyznami na randce, w domu każdego z nich. Dwóch panów jest żonatych, a jeden jest kawalerem. Zadaniem bohaterki programu jest wskazanie tego, który jest singlem. „Uciekające panny młode” – każdy odcinek przedstawia inną historię, o kobietach, które dosłownie lub w przenośni uciekły sprzed ołtarza. Jeżeli chodzi o programy zagraniczne to są one przeplatane wraz z polskimi. Występują także w większości różne programy rozrywkowe i reality show. „Nagi interes” prowadząca prowadzi agencję nieruchomości, w której pomaga odnaleźć odpowiedni dom dla nudystów. „Tajemniczy milioner” to program o bogaczach, którzy na 30 dni poświęcają swój majątek aby znaleźć drugą połówkę. Poza wieloma programami Polsat Cafe online posiada w swojej ramówce seriale polskie i zagraniczne o różnorodnej tematyce. Polskie produkcje to przede wszystkim seriale paradokumentalne takie jak np: „Szpital dziecięcy”, w którym bohaterowie zmagają się nie tylko z chorobami ale również z różnymi osobowościami pacjentów. „Oszukane” czy „Oskarżone” również przedstawiają historie o perypetiach bohaterów. Stacja przedstawia seriale dokumentalne np „Tajemnice życia superbogaczy” czy „Poprawki skalpelem” a także wiele innych seriali i filmów dokumentalnych i obyczajowych.

Oglądaj Polsat Cafe na weeb tv oraz ipla tv

Program tv Polsat Cafe dostępny jest przez internet, do jego odbioru wystarczy konto na stronie weeb.tv lub IPLA.TV, aby móc oglądać swój ulubiony kanał za darmo przez internet.W swojej ramówce przedstawia programy polskie jak i zagraniczne. Seriale, programy rozrywkowe i filmy.