Polsat News Online – nadający od 2008 roku kanał należący do Telewizji Polsat posiada charakter informacyjno-publicystyczny. Czas antenowy stacji podzielony jest na pasma: poranne – Nowy Dzień, popołudniowe – To Jest Dzień, oraz wieczorne – To Był Dzień w ciągu których nadawane są co pół godziny serwisy informacyjne. Stacja swoje programy emituje w godzinach 05:58 do 23:50, a należą do nich: informacje z kraju i ze świata, reportaże, pogoda, sport, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, magazyny reporterów.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Polsat News Stream Bez limitu

Polsat News ma wiele autorskich propozycji , program „na żywo” emitowany jest od godz. 05:58 do 23:50. Wszelkiego rodzaju serwisy informacyjne nadawane są co pół godziny przez cały dzień. Ponad 400 osób należy do ekipa tworzącej program dla stacji Polsat News z czego większa część zatrudnionych osób należy do zespołu redakcyjnego. Ramówka programu podzielona jest na trzy pasma: poranne – Nowy Dzień, popołudniowe – To jest dzień i wieczorne – To był dzień. Największą oglądalnością wśród widzów polsatu news jest program „Gość Wydarzeń„, który jest emitowany zaraz po głównym wydaniu informacyjnym „Wydarzenia”. Każdego dnia Wydarzenia emitowane są o godzinie 15:50 i 18:50, które są także dostępne równocześnie na antenie Polsat Online oraz retransmisje na Polsacie 2. Oficjalna strona internetowa Polsat News została uruchomiona 18 października 2015 roku. Celem portalu Polsat News Online jest udostępnianie najnowszych informacji i wiadomości dotyczących gospodarki, sportu, polityki oraz najważniejszych wydarzeń z kraju i ze świata. Siostrzanym kanałem Polsat News Online jest Polsat News 2 oraz Polsat News HD, udział w rynku w 2016 roku otrzymał się na poziomie 0.98% co jest bardzo dobrym wynikiem.

Jak oglądać Polsat News Online przez internet? IPLA TV

Jeżeli chcesz oglądać online przez internet program Polsat News należy założyć konto na oficjalnej stronie IPLA.TV, tam otrzymasz dostęp do wielu stacji telewizyjnych bez limitu.