Puls 2 Online – jest to drugi kanał należący do Telewizji Puls nadawanie rozpoczął w 2012 roku. Ramówkę stacji wypełniają: seriale między innymi – Sekrety i kłamstwa, Błękitny patrol, 13 posterunek II, telenowele, programy lifestylowe, reality show, programy rozrywkowe i muzyczne, teleturnieje, talk-show, oraz seriale animowane między innymi – Baranek Shaun, Całkiem nowe przygody Toma i Jerry’ego, Flintstonowie, Gumisie, Kung Fu Panda: Legenda o niezwykłości, Zwariowane Melodie. Puls 2 stanowi uzupełnienie kanału Tv Puls.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


PULS 2 na żywo bez limitu

Emisja kanału rozpoczęła się 19 lipca w 2012 roku. W ramówce stacji znalazły się głównie programy lifestylowe, programy talk-show, programy muzyczne oraz wiele filmów, popularnych seriali i kreskówek dla najmłodszych widzów. Od 1 lipca 2013 roku Puls 2 Online nadaje 24 godziny na dobę. Obecnie kanał dostępny jest drogą naziemną oraz kablową, dd 13 września 2013 roku kanał dołączył również na platformę satelitarną nc+ (NC PLUS), a od 23 września 2013 roku kanał jest dostępny także w pakiecie telewizyjnym Orange. Natomiast 23 lutego 2015 roku w ramach rozwoju stacja wystartowała z kanałem Puls 2 w jakości HD (lepsza jakość oraz dźwięk). Niestety kanał w wersji HD jest dostępny tylko i wyłącznie w sieci kablowej UPC. Udział w rynku w 2016 roku wyniósł prawie 2% co jest bardzo dobrym wynikiem dla stacji. Siostrzanym kanałem i uzupełnieniem oferty PULS 2 jest kanał TV Puls Online.

Oglądaj streaming puls 2 w internecie

Dostępność wielu stacji tv w internecie może odbywać się za pomocą streamingu. Strony z darmowymi streamami oraz linkami do darmowej tv to idealna alternatywa, aby obejrzeć w internecie swój ulubiony program tv. Na stronie tele-wizja oraz wizja tv znajdziemy darmowy stream programu Puls 2.