Stacja telewizyjna TLC Polska zadebiutowała 1980, program skierowany jest głównie do kobiety w różnym wieku. Na antenie emitowane są programy szczególnie dla kobiet. Do najbardziej popularnych programów należą: „Salon sukien ślubnych”, który emitowany jest z różnych państw np, Wielka Brytania czy Kanada oraz od niedawna również Polska. Przeróżne dziewczyny i ich rodziny przychodzą do Salonu i szukają  wymarzonych kreacji. Gospodarze wraz z doświadczonym zespołem pomagają pannom młodym w wyborze sukni. Podobnym programem jest „Coś nowego, coś pożyczonego” gdzie młode dziewczyny szukają wymarzonej sukni, lecz ich mamy, babcie chcą aby ubrały ich stare suknie. Prowadzący pokazują nowe suknie, które mogą kupić lub przerabiają starą sentymentalną suknię pod nową pannę młodą. Kolejnym znanym programem jest „Słodki biznes”- najsłynniejszy cukiernik w Stanach Zjednoczonych zaskakuje swoimi wypiekami, które są ekstrawaganckie a czasem ekstremalnie duże.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


TLC Online po polsku na żywo?

TLC Polska to kolejny kanał lifestyle, którego internauci szukają bardzo często w sieci. Ciężko odszukać działający stream na żywo, gdy na taki trafimy jego jakość oraz dźwięk zostawia wiele do życzenia. IPLA TV oferuję oglądanie i stały dostęp do kanału tlc polska przez internet, wiąże się z to z dodatkowymi opłatami. Jednak otrzymujemy w pełni legalną transmisje na żywo bez zacięć i limitów, w bardzo dobrej jakości.

Oglądaj TLC online stream za darmo przez internet

Istnieje także sposób na oglądanie kanału TLC Polska online za darmo. Weeb tv posiada w swojej ofercie kanał TLC jednak oglądanie za darmo ograniczone jest limitem czasowym 40 minut, aby mieć stały dostęp należy wykupić dostęp. Tele-wizja streamuje za darmo i na żywo wiele stacji telewizyjnych, także TLC Polska to jedyny aktualnie sposób na bezpłatne oglądanie w sieci wielu kanałów telewizyjnych także tych premium.