Travel Channel Online – stworzony przez Scripps Networks Interactive wystartował w 1998 roku. Travel channel online to kanał należący do Grupy TVN. Został uruchomiony w Wielkiej Brytanii w 1994r. Travel Channel nadaje w 22 językach, w ponad 130 krajach na świecie, W Polsce emisję rozpoczęto w 1998 roku. Od 2006 roku w wersji polskiej i angielskiej, emitowane są produkcje polskie. 3 lutego 2011 roku uruchomiono wersję HDTV. Travel channel online jest kanałem o profilu podróżniczym. Przedstawia przede wszystkim seriale dokumentalne. Travel Channel prezentuje różne podejście do podróżowania. W ramówce stacji nie zabraknie programów z każdego zakątku globu, luksusowe wyjazdy, wycieczka z plecakiem przez dżungle czy poszukiwanie nowych smaków i inspiracji kulinarnych. Na antenie nadawane są głównie programy podróżnicze w tym informacje o ciekawych miejscach, kulturze i obyczajach różnych narodowości. Zdecydowanie do najpopularniejszych programów zaliczyć trzeba „Dziwaczne potrawy Ameryki”, „Czas na ślub”  i „Najwspanialsze trasy motocyklowe świata”.   Stacja kieruje się 6 elementami, które powodują, że widzowie uwielbiają oglądać programy emitowane w Travel Channel.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


Travel channel polska stream na żywo

Oficjalną transmisje na żywo w internecie kanału Travel Channel Polska w jakości możemy oglądać na stronie IPLA TV. Dostęp do pakietu telewizyjnego, wymaga założenia konta oraz wykupienia konta premium. Jest to najlepszy sposób na oglądanie kanału Travel Channel przez internet na laptopie, tablecie czy telefonie.

Popularne programy Travel Channel Polska

Przygody w podróży to przede wszystkim interesujące opowieści z wypraw odkrywców naszej planety. Program „Oblicza Azji” przenosi widzów do najbardziej niesamowitych miejsca, natomiast „Nieustraszony podróżnik” pokazuje ile wspaniałych emocji i przygód czeka na podróżników, którzy zdecydują się zejść z uczęszczanego szlaku. Podróż po faktach – to kulisy pracy osób dzięki, którym mamy możliwość podróżowania po całym świecie. Spotkania z osobami od straży wybrzeża, służb celnych, po krupierów i tancerki nocnych klubów. Najważniejszym elementem tych programów są przede wszystkim prawdziwi ludzie i prawdziwe historie. Jedzenie – poznaj smaki świata, lokalne potrawy, nowe smaki i potrawy. Wspaniałe jedzenie z całego świata, głównie za sprawą programu „Dziwaczne potrawy Ameryki” prowadzone przez Andrew Zimmern. Kolejnym elementem charakteryzującym programy w Travel Channel jest Luksus, przeżyj swoje życie z odrobiną luksusu – obficie, ekstrawagancko i stylowo. Program „Luksusowe podróże” zabierają widzów do najbardziej bogatych i wyrafinowanych wakacyjnych kurortów. Podróżne pasje kolejna propozycja dla wszystkich fanów podróży tych mniejszych i większych. Podróże pociągiem, samolotem czy może motocyklem? Dzięki programowi „Szalone kolejki górskie” widzowie mają możliwość poczucia dreszczyku emocji podczas najbadziej ekstremalnych przejażdżek kolejką górską. Ostatnim już elementem jest Styl Życia – zakup luksusowego domu za granicą czy rewolucja i niewiarygodna zmiana stylizacji hotelu? To musisz zobaczyć!