TTV Online – kanał którego właścicielem jest Grupa TVN i Stavka wystartował w 2012 roku. Ramówka stacji zawiera programy publicystyczne, informacyjne, poradnikowe, dokumentalne i rozrywkowe. Do programów informacyjnych należą między innymi: „Express”- krótki serwis informacyjny prowadzony na żywo. „Uwaga! po Uwadze”, program prowadzony na żywo, jest kontynuacją programu „Uwaga” ze stacji TVN online. Na antenie TTV live stream nie brakuje także programów społeczno-interwencyjnych w skład których wchodzą między innymi: Blisko Ludzi, Kossakowski. Inicjacja, Betlejewski. Prowokacje, Komornicy, Przepustka.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


TTV online na żywo za darmo

Do programów informacyjnych należą między innymi: „Express”- krótki serwis informacyjny prowadzony na żywo, „DeFacto”, „Blisko ludzi” czy „Uwaga! po Uwadze”. Program prowadzony na żywo, jest kontynuacją programu „Uwaga” ze stacji TVN online.

TTV online posiada programy własnej produkcji. Najbardziej popularnymi są: „Kossakowski, Inicjacja” – gospodarz bierze udział w różnych doświadczeniach, dosyć osobistych. Przekazuje swoją wiedzę i odczucia widzom. „Usterka”- znany program, w którym sprawdzani są fachowcy. Kolejny program to „Nauka jazdy”, gdzie widzowie zobaczą perypetie kandydatów na kierowców, którzy pod okiem trójki instruktorów uczą się jeździć na Śląsku i w Krakowie.

Stacja oferuje programy rozrywkowe. „Damy i Wieśniaczki.PL”, w którym dwie kobiety z dwóch krańcowo różnych światów zamienią się rolami i życiem. Zderzenie z rzeczywistością jest ciężkie dla obu bohaterek. „Królowe życia” jest to telenowela dokumentalna o kobietach królowych, które mają różne charaktery, inne podejście do życia i priorytety, ale jedno wspólne marzenie – chcą stworzyć swoje własne Hollywood. „Anatomia Głupoty według Agaty Wellman”gospodyni pokazuje gdzie leży granica między odwagą, ciekawością świata, a głupotą i czy można naukowo wytłumaczyć każde szaleństwo.

Oglądaj TTV Online stream w internecie!

Jeżeli lubimy programy kulinarne, stacja przedstawia również takie propozycje. „10 zadań specjalnych Michela Morana” to program, w którym juror polskiej edycji MaterChef i MasterChef Junior osobiście kucharzy. Program łączy naukę gotowania i zabawę z widzem. Poza polskimi produkcjami na kanale TTV online emitowane są również zagraniczne. Można zobaczyć program „Damy i Wieśniaczki” z Ukrainy, „Moje wielkie cygańskie wesele” ze świata Romów z Wielkiej Brytanii oraz progray, na których oparte są polskie edycje. Stream programu TTV dostępny jest w internecie na stronie tele-wizja, ipla tv, weeb tv.