TVP HD Online – kolejny program telewizyjny należący do Telewizji Polskiej. Data startu to 6 sierpnia 2008 roku, nałożyło się to z Igrzyskami Olimpijskimi w Pekinie. Obecnie ramówkę stacji wypełniają głównie filmy i seriale, programy dokumentalne i rozrywkowe, a także w mniejszych stopni retransmisje z imprez sportowych. Na kanale emitowane są polskie seriale, które występują w TVP2 online. Są to znane: „Rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe” czy „Barwy szczęścia” oraz wielki hit stacji „M jak miłość”. Stacja przedstawia programy z każdej tematyki. Oprócz seriali obyczajowych są również przyrodnicze: „Cudowny świat przyrody” – gospodarze, prowadzący opowiadają o fascynującym świecie zwierząt z Afryki, obu Ameryk, Azji i Oceanii. Przedstawiają ich zwyczaje, sposoby na obronę i atak, zdobywanie pożywienia oraz zachwycają się ich pięknem, sprytem i inteligencją. Magazyny popularnonaukowe takie jak „Jak to działa?: Piknik naukowy”- Piknik Naukowy to największa impreza w Polsce popularyzująca naukę. Odbiorcami mogą być całe rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


TVP HD Stream na żywo

TVP HD online – stacja Telewizji Polskiej emitowana od 6 sierpnia 2008 roku nadawana na wysokiej rozdzielczości HDTV. Kanał dostępny jest na dwóch satelitach: Hot Bird 9 oraz Astra 1KR oraz dosyłowym dla sieci kablowych. Podczas rozgrywanych w RPA Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej program nadawany był w dodatkowym multipleksie TVP. TVP HD online przedstawia różnego rodzaju programy. Są to między innymi programy dokumentalne, informacyjne, rozrywkowe czy nawet filmy.

TVP HD online za darmo

Na kanale emitowane są polskie seriale, które występują w TVP2 online. Są to znane: „Rodzinka.pl”, „Na dobre i na złe” czy „Talianka”. Opowieść o losach włoskiej tancerki Giulietty i jej ukochanego Stiepana, który jest radzieckim pilotem. Po zakończeniu II wojny światowej para wraz z córką wraca do ZSRR. Tam niespodziewanie okazuje się, że uznani za zmarłych bliscy mężczyzny, jego pierwsza żona, syn i ojciec, w rzeczywistości o calali. Oprócz seriali obyczajowych są również przyrodnicze: „Cudowny świat przyrody” – gospodarze, prowadzący opowiadają o fascynującym świecie zwierząt z Afryki, obu Ameryk, Azji i Oceanii. Przedstawiają ich zwyczaje, sposoby na obronę i atak, zdobywanie pożywienia oraz zachwycają się ich pięknem, sprytem i inteligencją. Magazyny popularnonaukowe takie jak „Jak to działa?: Piknik naukowy”- Piknik Naukowy to największa impreza w Polsce popularyzująca naukę. Poza tym można znaleźć program kulinarny z udziałem najbardziej znanego Greka mieszkającego w Polsce – Theofilosa Vafidisa – „Teo-ria smaku Teo Vafidisa”. Coś o o strategiach łowieckich i ulubionych siedliskach rysi – „Las story”. Stacja przedstawia programy z każdej tematyki. Odbiorcami mogą być całe rodziny, każdy znajdzie coś dla siebie.