TVP Seriale online – polski kanał emitowany od 2010 roku. Nadaje głównie seriale produkcji polskiej, jednak zdarzają się także seriale zagraniczne, filmy fabularne i programy rozrywkowe. Logo kanału od początku jest takie same; stylizowany, fioletowy podpis „seriale” pod napisem TVP, również na fioletowym tle. Stacja na antenie emituje głównie seriale produkcji TVP takie jak: 07 zgłoś się, Cisza nad rozlewiskiem, Czas honoru, Dom nad rozlewiskiem, Ja wam pokażę!, M jak miłość, Miłość nad rozlewiskiem, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz, Klan O mnie się nie martw, Ranczo, Ratownicy, Rezydencja, Rodzinka.pl, Służby specjalne, Stawka większa niż życie, U Pana Boga w ogródku, Wspaniałe stulecie, Zmiennicy, a także seriale zagraniczne i filmy fabularne. Z wyżej wymienionych największą popularnością cieszy się serial rodzinka.pl oraz losy Mostowiaków w M jak miłość, TVP Seriale Online to zdecydowanie obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika seriali.


Kanały które mogą Cię zainteresować:


TVP Seriale online stream

Wiele produkcji i seriali TVP, udostępnianie są za darmo w serwisie vod.tvp.pl. W zakładce Na żywo, znajdziemy kilka oficjalnych streamów tvp między innymi tvp info, tvp polonia, tvp2 czy tvp seriale online. TVP Seriale online emituje seriale, których premiery widzimy na innych kanałach Telewizji Polskiej. Na co dzień na tej stacji emitowane są powtórki, czasem maratony danego serialu.

TVP Seriale za darmo - Polskie seriale online

Między innymi można zobaczyć bardzo popularne seriale, takie jak: „rodzinka.pl” – opowiada o rodzinie Boskich mieszkających w Warszawie, którzy borykają się z codziennością i wychowaniem trzech synów. „Ranczo” – serial komediowo- obyczajowy, rozgrywający się w fikcyjnej wiosce Wilkowyje. Przedstawia losy mieszkańców wioski i okolic. Kolejną polską produkcją jest „Ojciec Mateusz” opowiadającą o księdzu, detektywie-amatorze, który pomaga policji rozwikłać różne zagadki. Dla pasjonatów starszych seriali kanał emituje „Stawka większa niż życie” z lat 1967 -1968. Fabuła rozgrywa się w roku około 1941, mody Polak próbuje przedostać się do Związku Radzieckiego, aby przekazać informację dotyczącą Niemiec. Będąc łudząco podobnym do niedawno aresztowanego oficera niemieckiego Hansa Klossa, zajmuje miejsce swojego „sobowtóra” w wywiadzie niemieckim. „07 zgłoś się”,”Czterdziestolatek”, „Chłopi”, „Czas honoru” oraz wiele innych. Z zagranicznych produkcji znajdują się: „Wspaniałe stulecie” turecki serial, przedstawia obrazy z życia dworu osmańskiego, w okresie panowania sułtana Sulejmana Wspaniałego. Jednym z głównych wątków w filmie jest miłość sułtana do Roksolany. Popularność tego typu sprawiło, że jest coraz więcej tureckich produkcji. TVP Seriale online w swojej ramówce przedstawia różnego rodzaju filmy np, : „Pan Wołodyjowski”, „Bilet na księżyc” – podróż do lat sześćdziesiątych, opowieść o miłości, przyjaźni chłopaka, który dostał się do Marynarki Wojennej, jednak spotkanie z piękną i tajemniczą kobietą wywoła mnóstwo komplikacji w życiu Adama, inicjując serię zaskakujących wydarzeń. Filmy emitowane na kanale są szczególnie polską produkcją. Stacja umożliwia widzom obejrzenia seriali w formie powtórek, których nie udało się zobaczyć w formie premiery na innych kanałach. Dostępne są, najbardziej popularny polski serial: „M jak miłość„, „Barwy szczęścia„, „Na dobre i na złe” oraz „Ja to mam szczęście” i wiele innych.